Paslaugos

  • Konsultacija
  • Rizikų vertinimas
  • Situacijos analizė
  • Esamų procedūrų atnaujinimas
  • Tinkamų produktų parinkimas
  • Naujos procedūros sudarymas
  • Saugos stendo maketavimas
  • Procedūros diegimas
  • Mokymai
  • Auditas

LO-TO saugos procedūros

Visame pasaulyje pripažintos ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančios Lock Out - Tag Out (LO-TO) saugos procedūros yra itin populiarus ir efektyvus darbų saugos pasirinkimas.

LO-TO procedūrų veikimo principas yra specialios spynos, kurios blokuoja gamybinių įrengimų veikimą, apsaugant šalia jų esančius darbuotojus nuo netikėto jų įsijungimo ar išsijungimo.

Pasak Amerikos Darbo Saugos ir Sveikatos Administracijos (OSHA): 

“Dėka LO-TO sistemos efektyvumo, kasmet nuo sužalojimų yra apsaugoma daugiau nei 50 000 darbuotojų bei apsaugoma nuo daugiau nei 120 mirčių.”

Mes žinome, kad tai nėra tik skaičiai. Tai ir gyvybės, kurias kasdien saugo mūsų, VR LOCKS įdiegiamos LO-TO saugos procedūros. 


LO-TO naudos

 Maža nelaimingų atsitikimų rizika

 Veiksminga darbuotojų apsauga

 Visiškas įrenginių atjungimas

 Efektyvi ir naši darbo aplinka


VRLOCKS paslaugos

 Pirminė konsultacija

Aptariame svarbiausius klausimus, identifikuojame didžiausias grėsmes bei jų sprendimo būdus, įvertiname LO-TO įdiegimo galimybes.

 Nuotolinė konsultacija

Prireikus pirminę konsultaciją galime atlikti ir nuotoliniu būdu, per kliento pasirinktą platformą.

 Master Lock®️ atstovo vizitas

Itin didelėms gamykloms, kurioms net mažiausios smulkmenos gali turėti didžiulės reikšmės - siūlome oficialaus Master Lock®️ atstovo iš Prancūzijos vizitą.

 Pirminis darbų saugos auditas

Atvykstame į gamybos vietą, kurioje nuodugniai išsiaiškiname visas reikalingas detales dėl LO-TO sistemos įdiegimo ir Master Lock®️ produktų parinkimo.

 LO-TO projekto komercinis pasiūlymas 

Išanalizavus visą pirminio vizito metu surinktą informaciją bei nustačius kliento poreikius parenkame tikslius Master Lock®️ produktus bei pateikiame komercinį pasiūlymą.

 Esamų darbų saugos procedūrų atnaujinimas

Įvertinę gamyboje naudojamas darbų saugos procedūras pateikiame komercinį pasiūlymą, kaip jas atnaujinti, kad atitiktų geriausias darbų saugos praktikas.

 Naujų darbų saugos procedūrų paruošimas

Sukuriame naujas LO-TO saugos procedūras bei padedame atnaujinti įmonės vidinio naudojimo darbų saugos medžiagą (instrukcijos, saugos stendai ir t.t.).

 Saugos stendų maketavimas ir gamyba

Pagal aprašytas LO-TO saugos procedūras yra sumaketuojami ir pagaminami saugos stendai aiškiai informuojantys darbuotojus, kaip naudotis LO-TO saugos sistema.

 Sertifikuotas darbų saugos sistemų auditavimas (ISO 45001:2018)

Atliekame sertifikuotą darbų saugos auditavimą, identifikuojame problemines ir didžiausią riziką keliančias vietas bei pateikiame rekomendacijas jų tobulinimui.

 LO-TO procedūrų mokymai (darbuotojams ir rangovams)

Organizuojame mokymus gamybos darbuotojams ir rangovams, kurių metu pristatome LO-TO procedūras, jų naudą saugumui bei pravedame instruktažą, kaip tinkamai jomis naudotis.


Susiekime

Kiekvienas profesionaliai paruoštas LO-TO saugos sistemos projektas yra bendras darbas.

Jūs puikiai žinote savo gamybos įrenginius ir darbo procesą.

Mes puikiausiai išmanome platų Master Lock®️ produktų asortimentą.

Kviečiame susiekti konsultacijai apie LO-TO procedūrų įdiegimo galimybes jūsų įmonėje: 

Skambučiu +37037291999
El. laišku info@vrelectric.lt

Sandra Narakė

Pardavimų vadybininkė

VR LOCKS ir Master Lock produktų ekspertė turinti 6 metų patirtį darbų saugos srityje. Per paskutinius 3 metus įgyta LO-TO procedūrų ruošimo, analizės ir audito patirtis bei itin išsamus Master Lock produktų asortimento išmanymas garantuoja itin kokybiškai atliktus darbus. Sukauptos patirtys bei žinios yra neįkainojamas indėlis į saugų ir efektingą LO-TO procedūrų įgyvendinimą gamybinėse įmonėse.

Tadas Beinoris

Projektų vadovas

VR LOCKS komandos veteranas, turintis daugiau nei 12 metų patirtį darbų saugos priemonių srityje su įspūdinga 6 metų patirtimi, kuriant LO-TO procedūras gamybos pramonėje efektyviai naudojant Master Lock užraktus ir blokatorius. Tadas taip pat yra įgijęs ISO 45001:2018 sertifikatą, įrodantį aukštą lygį darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemose, užtikrinančiose aukščiausią saugumo lygį gamybinėse įmonėse.Užpildykite užklausą dėl LO-TO paslaugų


Užklausos forma

Pasirinkti failus Galimi formatai: .jpg, .png, .gif